Kniha návštěv

Re: Práce

Kamzík 16.08.2014
Práci bych pro Vás měl, ale netolerujeme žádné "náboženské" výhody. Kdyžtak se ozvěte.

Práce

Pavlína 23.07.2014
Assalam alejkum bratři a sestry hledám jakoukoliv práci jsem vyučena na textilní výrobu a mám též skušenosti s počítači s microsoftoffice 2010 a též i s internetem byla bych moc vděčna na jakoukoliv nabídku práce v případě nabídky na práci mě kontaktujte na adresu bublinecka.cz@seznam.cz

Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

Praha 28.05.2014
Dobry den, dnes jsme byli nakoupit v obchode s halal masem na Zizkove, v ulici Borivojova, c.76.Po nakupu masa jsme vybrali jeden produkt. Kdyz jsme sli ke kase, tak se pracovnik zeptal nejspise majitele kolik to stoji. Pritom to vedel, jen si potvrzoval castku. Kupodivu majitel odpovedel jinou cenu ( jen tak z hlavy). Nezdalo se nam to. Tak jsme se sli podivat na produkt, ktery byl v regalu, na kterem byla cena napsana. K velkemu soku jsme zjistili, ze nam lzou a cenu zvysil jako trhovec o 100 %. Jen tak z hlavy, jak se mu zachtelo. Vzali jsme produkt, na kterem cena byla napsana (o polovinu mensi). Kdyz jsme je na to upozornili, tak nevedeli,co rict, bylo jim opravdu trapne... Cenu dohadovali v arabstine. Bohuzel pro ne, tak nevedeli, ze jim jeden z nas rozumi. Kdyz to zjistili, tak by se u nich krve nedorezal. Je opravdu k zasmani, ze dana prodejna ma na svych internetovych strankach casy modliteb... Neni to trochu hypokrytske? Nemel by prave islam byt o tomto? O tom, ze by Vas dany clovek nemel chtit okrast, podvest, osidit za kazdou cenu? Proc se tedy tento clovek modli, kdyz dela tady veci? Jaky to smysl? Ano, jednalo se mozna o malickost, ale pokud takovyto pristup maji u vseho a vsichni? Jde proste o princip!! Chci se Vas zeptat, jaky mate na toto nazor? Protoze tito lide, kteri "praktikuji" islam, delaji jenom spatny obrazek o jinak spravnem nabozenstvi. Je to opravdu trapne, a rikaji si muslimove. Islam praktikuji jen na to, co se jim hodi!! A spise jako tradice. Nezda se mi nic vice hypokrytske, nez toto. Pokud muzete, tak to dejte vedet lidem, kteri by tam nahodou chteli jit. Je to smutne. Proto zustaneme, tam, kde jsme. Dokud budou takovy lide, tak se nikdy nic nezmeni.

Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

Roman 08.07.2014
My také občas nakupujeme halal a muslimové nejsme. Je to čím dál běžnější. Bohužel praktiky některých muslimů vůči nevěřícím jsou takové jako popisujete. Stává se.

Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

V. 28.07.2014
Dobrý den, mrzí mě, že máte tak špatnou zkušenost s muslimy. Máte pravdu, toto v islámu není, je to pochybení jedince a nemělo by se to stávat. Ale bohužel i mezi muslimy se najdou nepoctivci.
Bůh v Koránu před takovým jednáním varuje: "Běda těm, kdo míru zkracují, kteří když jim je měřeno plnou míru od lidí žádají, však když pro druhé měří či váží, ztrátu jim působí!" Také Prorok Muhammad, nechť mu Bůh žehná a dá mír, v jednom ze svých výroků na nepoctivé chování upozorňuje: "Ten, kdo šidí, není jedním z nás. Podvádění je věc, která člověka vede do Pekla."
Další věcí je arabské obchodování a smlouvání ceny. Někteří si však neuvědomují, že u nás to tak nefunguje. Snad se prodávající z této situace poučili a už se to nebude opakovat.

Re: Pozor na obchod v Borivojove ulici, c. 76

HK Praha 5 25.06.2015
Do halal prodejny na Žižkově chodívám již přes deset let a nikdy jsem neměla žádný problém, vždycky jsem dostala zboží, které jsem chtěla a ještě něco navíc a to navíc bylo dárek (neplatila jsem to). Maximální vstřícnost, přátelské jednání, které bohužel postrádám v "nehalal" obchodech. Na Žižkov chodívám ráda a pokud se stalo, co popisujete, věřím, že došlo k nedorozumění, nejspíš omyl.

hidzab

Abbas Samira 29.10.2013
Assalamu alejkum ,Sestry a bratry.Jestli koho zajima obleceni podle islamu , nabizim siti sukni ,saty, hidzab , cepice pod hidzab, ceni ne jsou drahe. Kontaktujte 776 011 255 Abbasova .
<< 1 | 2 | 3